BADANIA LEKARSKIE I PSYCHOLOGICZNE KIEROWCÓW WSZYSTKICH KATEGORIIBadania lekarskie do prawa jazdy kierowców - kategoria A, A+B, B, B+E oraz zawodowe C, D, C+E, D+E

Poradnia Badań dla Kierowców

 

Poradnia Badań dla Kierowców

znajduje się w Centrum Medycznym Medycyna Pracy Wrocław. Wykonujemy wszystkie badania, niezbędne do wydania zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdów samochodowych wszystkich kategorii. Wykonujemy badania lekarskie do prawa jazdy tzw. amatorskiego, do profilu kandydata na kierowcę, jak i do prawa jazdy terminowego dla kat. A i B, B+E . Wykonujemy badania lekarskie i psychologiczne (tzw. psychotesty) do prawo jazdy zawodowego kat. C, D, C+E, D+E. na kwalifikację, do kursu jak i dla kierowców przedłużających licencję.

Badania lekarskie kierowców przeprowadzane są przez lekarzy posiadających uprawnienia do badań kierowców, wydane przez wojewodę dolnośląskiego. Badania psychologiczne kierowców wykonywane są przez uprawnionych psychologów transportu. Wszystkie badania wykonywane są na miejscu w naszej przychodni, a kierowca uzyskuje zaświadczenie lekarskie i psychologiczne w czasie jednej wizyty.

 

Przychodnia wykonuje następujące badania:

-badania kierowców
-badania kierowców zawodowych
-badania kierowców kat b
-badania okresowe dla kierowców
-badania psychologiczne dla kierowców
-badania psychotechniczne kierowców
-badania na prawo jazdy

Dlaczego warto nam zaufać?

Wszystkie badania (psychologiczne, lekarskie, laboratoryjne) wykonujemy na miejscu, dzięki czemu oszczędzają Państwo czas. Badania wykonywane są codziennie. Przyjmują u nas wszyscy specjaliści. Mamy własne laboratorium, dlatego wyniki badać diagnostycznych otrzymują Państwo „od ręki”. Otrzymują Państwo wszystkie niezbędne orzeczenia (psychologiczne i lekarskie) do wydziału komunikacji i dla pracodawcy w trakcie jednorazowej wizyty.

PRZED BADANIEM:

 

Osoba zgłaszając się na badania, powinna:
– mieć ze sobą dokument stwierdzający tożsamość (np. dowód osobisty, prawo jazdy)
– być na czczo lub nic nie jeść min. 4 godz. przed badaniem
– zabrać ze sobą okulary lub szkła kontaktowe – dotyczy osób z wadą wzroku